IZZINI...GŪSTI...RADI...

Mēs piedāvājam noorganizēt Jūsu izvēlētajās telpās vai vietā (IZBRAUKUMA radošās darbnīcas) radošās darbnīcas gan bērniem, gan pieaugušajiem, kurās uzzināsiet par Latvju zīmēm, to nozīmību un praktisko pielietojumu mūsdienās, kā arī radoši darbosimies, piem., veidosim aproces aizsardzībai, puzurus, apgleznosim akmeņus vai veidosim veiksmes pogas utt. Mēs noteikti palīdzēsim izvēlēties vispiemērotāko aktivitāti, radot latvisku noskaņu Jūsu organizētajā pasākumā, kā arī piedāvājam radošās aktivitātes atbilstoši tematikai. 

Tas ir viens no veidiem, kā radoši un interesanti pavadīt savu brīvo laiku un iegūt jaunas prasmes. Mēs varam viens otram veltīt laiku, jo kopēji padarīts darbs rada siltuma sajūtu sirdī. Mēs varam viens otru tuvāk iepazīt, jo rezultātā vienmēr mēs saņemam pozitīvas emocijas un prieku par paveikto darbu. Nekas nav tik satraucoši, kad bērns procesa beigās, pieskrien un mīļi apskauj, pateicas ar smaidu un mirdzošām acīm dodas tālāk.....Bērni - tie ir kā mazi eņģelīši, kas vēl nav iepazinuši pasauli un viņu ziņkārība un aizrautība ir apbrīnas vērta. Šajā radošajā procesā mums tiek dota iespēja iepazīt Jūs un tā ir viena no mūsu bagātībām, kuras paturam. 

Mūsu pakalpojuma izcenojumi - ir DRAUDZĪGI, ir atkarīgi no tematikas, cilvēku skaita, datuma, izpildes laika un vietas, tāpēc, ja Jūs esat ieinteresēti sadarbībai un vēlaties uzzināt izmaksas, aizpildiet lūdzu PIETEIKUMU

Mūsu veikumu Jūs varat aplūkot Bildēs


Austas lentu aproces ar Latvju zīmēm


Rotāšanās ar Latvju zīmēm (dabīgās hennas zīmējumi)

Nagliņpīšana


Latvju zīmju aušana ar pērlītēm 

Akmeņu apgleznošana ar Latvju zīmēm 

 Miera bumba “Spaideklītis”

Puzuru veidošana

Mandalas ar Latvju zīmēm (sakrālā ģeometrija)

Saules (Adventes) vainagu darināšana 

Audumu ziedu darināšana

Sapņu ķērāji


 Hama maģija

Mezglotas (Makrame) rotas un dekori

Ziepju liešana

Sveču liešana

Filca dekori

Stikla apgleznošana 

Keramikas apgleznošana 

 Dekori no papīra

Dūcenis

Keramikas medaljonu apgleznošana

 Laimes liešana

 Vēja zvani

 Flīžu apgleznošana

Foto uz koka vai dēlīša

Sveču apgleznošana 

Auduma maisiņu apgleznošana 

Pirkumu grozs